Unormak Bilecik Turnuvası

Unormak – Bilecik turnuvası başladı!

 

Turnuvanın açılışına katılan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, açılış maçının başlama vuruşunu yaptı Selçuklu Belediyesi’nin önemli mahallelerinden Bilecik Mahallesi’nde yaşayanların kaynaşması için bir futbol turnuvası düzenlendi. Bilecikliler Hayır Cemiyeti Derneği ve Unormak Değirmen Makineleri’nin ortaklaşa düzenlediği turnuvaya 14 takım katıldı. Futbol turnuvasının açılış törenine Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Bayram Sade, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Hakan Özer, MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz, MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan, Bilecikliler Hayır Cemiyeti Derneği Başkanı Ahmet Çiğdem, Unormak Değirmen Makineleri Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Oral, Özçiğdem Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özçiğdem, mahalleli ve basın mensupları katıldı.

AÇILIŞI PEKYATIRMACI YAPTI

Unormak – Bilecik Futbol Turnuvası’na 14 takım katıldı. Açılış öncesinde Bilecikliler Hayır Cemiyeti Derneği Başkanı Ahmet Çiğdem, protokol üyelerine katılımlarından dolayı plaket ve turnuva anısına yapılan formaları hediye etti. Turnuvanın açılış maçında Özçiğdem Spor ve Unormak Spor karşı karşıya geldi. Futbol turnuvasına katıla takımlara ve oyunculara madalyalarını takan protokol üyeleri daha sonra dostluk maçının santrasını gerçekleştirdi. Özçiğdem Spor ve Unormak Spor dostluk maçının ilk vuruşunu Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı yaptı.

AHMET ÇİĞDEM TEŞEKKÜR ETTİ

Unormak – Bilecik Futbol Turnuvası’nın açılışı konuşmasını Bilecikliler Hayır Cemiyeti Derneği Başkanı Ahmet Çiğdem yaptı. Çiğdem, katılımcılara ve turnuvanın düzenlenmesinde destek olan herkese teşekkür ederken, mahallede bu tür organizasyonların devam edeceğini belirtti. Madalya töreni öncesi açıklamalarda bulunan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, takımlara başarılar dilerken, “Bilecik’e daha önceki gelişimizde buraya bir sosyal tesisinde yapılacağını ve bir turnuvanın gerçekleştirileceğini konuşmuştuk. Bilecik halkı da bizi açılışa davet etmişti. Sağ olsunlar bizi çok seviyorlar. Allah razı olsun. Biz de onları çok seviyoruz. Burada 14 takım ile bir turnuva düzenleniyor. Bilecikliler Hayır Cemiyeti Derneği çok güzel bir iş başardı. Böyle bir yapının ortaya çıkması bizi de mutlu ediyor. O yüzden bizim desteğimiz her zaman devam edecek. Burada birliğe, beraberliğe ve kaynaşmaya vesile olacak bir turnuva. Ben hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu turnuvayı tertip eden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Takımlarımıza ve arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

GÜÇLÜ BİR SES VERECEĞİZ

31 Mart yerel seçimleri hakkında da konuşan Pekyatırmacı, “Tabi yerel seçimler az bir zaman kaldı. Konya’dan yüksek bir sesle gereken cevabı vereceğimizi düşünüyorum. Bilecik’ten her zaman en yüksek desteği gördük. 31 Mart’ta destek göreceğimize inancım tam. Sadece Konya’da değil Türkiye’nin her yerinde güçlü bir şekilde çıkmamız gerekiyor. Kalkınma yerelden başlar. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’nın en güçlü şekilde galip çıkması gerekiyor. Önümüzde 4,5 yıllık bir süreç var. Bu süreçte daha fazla kalkınmak için çalışacağız. Ben bu duygular ile burada yarışacak olan takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim formunu doldurarak ve telefonlarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Dernek Etkinlikleri

Bursa Gezisi
  • Ekim 2, 2018
  • Bursa
Ekim Ayı Toplantısı
  • Ekim 10, 2018
  • İstanbul, Türkiye
Unormak Bilecik Turnuvası
  • Mart 25, 2019
  • Bilecik, Türkiye
Şampiyon Unormak
  • Mart 25, 2019
  • Bilecik, Türkiye

Haberler